دات نت نیوک

 

رایزنی‌های اخیر سندیکا برای بازپرداخت تسهیلات ارزی 

رایزنی‌های اخیر سندیکا برای بازپرداخت تسهیلات ارزی 

 

سندیکای شرکت‎های تولیدکننده برق طی جلساتی در هفته اخیر موضوع مشکلات اعضا برای بازپرداخت تسهیلات ارزی صندوق توسعه ملی را با حضور مسئولین نهادهای مربوطه مورد طرح و بررسی قرار داد. 
این موضوع صبح روز شنبه بیست‌و‌یکم اردیبهشت ماه در جلسه‌ای با حضور نمایندگان سندیکا و شرکت توانیر و پس از آن، بعدازظهر همان روز به منظور اتخاذ موضع معینی از سوی سندیکا، در جلسه‌ای با حضور اعضای هیات‌مدیره سندیکا مورد بررسی قرار گرفت. 
گفتنی است جلسه با مسئولین شرکت توانیر به منظور دریافت نظر تولیدکنندگان غیر دولتی برق برای تدوین آیین‌نامه اجرایی تهاتر مطالبات در قانون بودجه ۹۸ اختصاص داشت و در آن به پیشنهاد نمایندگان سندیکا، قرار شد راهکاری برای تسری تهاتر، به وام‌های ارزی نیز اندیشیده شود.
علاوه بر این، موضوع چاره‌اندیشی برای دستیابی به راهکاری برای بازپرداخت تسهیلات ارزی نیروگاه‎های غیر دولتی، در جلسه‌ شامگاه روز یکشنبه بیست‌و دوم اردیبهشت ماه نیز بررسی شد. در این جلسه، اعضای هیات‎مدیره سندیکا، معاون هماهنگي مالي، پشتيباني و امور مجامع شرکت توانیر، مديركل دفتر سرمايه‌گذاري و تنظيم مقررات بازار آب و برق وزارت نیرو و مشاور امور مجلس سندیکا حضور داشتند و در آن بر پیگیری جدی موضوع از سوی طرفین دولتی و خصوصی به منظور حل و فصل عادلانه آن تاکید شد.
 

print

rating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد