• ایران
  • 1399/09/03
news-details
اخبار

در اطلاعيه توانير تاكيد شد
خاموشي سيستم هاي سرمايشي ساختمان هاي اداري صنعت برق از 12 ظهر امروز

شركت توانير با صدور اطلاعيه اي اعلام كرد، در راستاي پيشگامي صنعت برق كشور در كاهش مصرف برق ادارات و ساختمان هاي اين صنعت، سيستم هاي سرمايشي همه ساختمان هاي اداري در تمام شركت هاي زيرمجموعه از ساعت 12 ظهر امروز خاموش خواهد شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير. در اين اطلاعيه آمده است:
به اطلاع هموطنان گرامي مي رساند، با توجه به استقرار جبهه هواي گرم كه منجر به افزايش دماي هوا در اكثر نقاط كشور شده است و گرمتر شدن هوا علاوه بر اينكه بر تأسيسات برق رساني فشار مضاعفي وارد مي كند، ميزان مصرف برق نيز به صورت فزاينده اي افزايش مي يابد.
از اين رو با ياداوري اين كه تمامي كاركنان صنعت برق به منظور تامين برق مستمر و پايدار در كشور با حداكثر توان و ظرفيت در حال خدمت رساني هستند اعلام مي دارد از امروز تا پايان هفته جاري، تمام سيستم هاي سرمايشي مستقر در ادارات و ساختمان هاي ستادي و بخش هاي فني واجرايي صنعت برق كشور، راس ساعت 12 ظهر به منظورهمراهي و اطمينان از تامين برق پايدار هموطنان خاموش خواهد شد.
متقابلا از هموطنان گرانقدر تقاضا دارد باتوجه به گرماي هوا و شرايط خاص كرونا در كشور با رعايت و توجه دقيق به نكات مصرف بهينه برق از جمله تنظيم دماي آسايش روي 24 درجه، استفاده از دوركند كولرآبي و جابه جايي مصرف تجهيزات پرمصرف از جمله اتو، لباسشويي ،ظرفشويي وغيره. به ساعات پاياني شب و ابتداي روز ، صنعت برق را در تامين برق مطمئن و بي وقفه ياري نمايند.
در پايان از همراهي صميمانه مردم فهيم كشورمان در مصرف بهينه برق كمال سپاسگزاري و قدرداني را دارد.
فايل‌هاى مرتبط

ديدگاه‌ها

ارسال دیدگاه