• ایران
  • 1400/07/26
news-details
اخبار

در نامه‌ای به اعضای سندیکا اعلام شد؛
محورها و سخنرانان وبینار «چالش‌های برق در زنجیره فولاد»

دبیرخانه سندیکای شرکت‌های تولیدکننده برق در نامه‌ای به اعضای این تشکل محورها و اسامی سخنرانان وبینار تخصصی «چالش‌های برق در زنجیره فولاد» را اعلام کرد. این وبینار از سوی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و با همکاری سندیکای شرکت‌های تولید کننده برق و تعدادی از وزارتخانه‌ها و سازمان‌های ذی‌ربط روز چهاردهم شهریور ماه سال جاری به صورت مجازی برگزار می‌شود.
در این وبینار مدیران ارشد وزارتخانه‌های صمت و نیرو و و نمایندگان تعدادی ازسازمان‌های ذی‌ربط به صورت حضوری سخنرانی خواهند کرد.
مهندس اسدالله صبوری عضو هیات‌مدیره سندیکای شرکت‌های تولیدکننده برق نیز در این وبینار در باره فرصت‌ها و تهدیدهای سرمایه‌گذاری در بخش تولید برق و موانع و مشکلات موجود در فرآیند احداث نیروگاه برق در کشور به ایراد سخن خواهد پرداخت و راهکارهای برون‌رفت از این مشکلات را تشریح خواهد کرد. همچنین ریشه‌یابی چالش‌های موجود و عوامل بروز کمبود برق نیز از دیگر محورهای سخنرانی مهندس صبوری خواهد بود.
علاوه بر این، دیگر سخنرانان این وبینار به شرح زیر خواهند بود:
دکتر بختیار (معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت نیرو)، دکتر رجبی مشهدی (مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق)، دکتر سبحانی (رییس انجمن تولیدکنندگان فولاد)، مهندس خلیفه‌سلطانی (دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد)، دکتر نقوی (مدیرعامل بورس انرژی)، مهندس ابراهیمی (مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان)، مهندس طرزطلب (مدیر عامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی)، دکتر زرندی (معاون طرح و برنامه وزارت صمت)، مهندس جعفری (معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل ایمیدرو) از جمله محورهای این وبینار یک روزه مباحثی چون «پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید در زنجیره فولاد با تامین برق»، «انتقال تجربیات در حوزه بهینه‌سازی و اصلاح الگوی مصرف برق»، «تاثیر افزایش نرخ در رقابت‌پذیری زنجیره فولاد ایران (از معدن تا محصولات نهایی)»، «میزان تاثیرپذیری صنایع فولاد از افت دیماند مصرفی از شبکه برق کشور»، «بررسی راه‌های تامین برق پایدارصنایع انرژی‌بر در ۵ سال آینده»، «توان سرمایه‌گذاری صنایع فولاد و معدن در صنعت برق»، «فرآیند احداث نیروگاه در صنایع انرژی‌بر و چالش‌های آن» و «جمع‌بندی و توصیه‌هایی به صنایع انرژی‌بر برای تامین برق پایدار» خواهند بود.
علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 9:00 الی 13:00 روز یکشنبه ۱۴ شهریور ماه به صورت مجازی و رایگان از مباحث این وبینار بهره‌مند شوند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشارکت در وبینار، با شماره‌های تماس 17-22380015 داخلی (2) واحد آموزش سندیکای شرکت‌های تولیدکننده برق، تماس حاصل فرمایید.
فايل‌هاى مرتبط

ديدگاه‌ها

ارسال دیدگاه