• ایران
  • 1401/09/14
news-details
اخبار

به همت سندیکا برگزارشد؛
مراسم بزرگداشت شهید دکتر سید فریدالدین معصومی

سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو روز شنبه چهاردهم شهریور ماه میزبان خانواده معظم شهید دکتر سید فرید الدین معصومی و شاهد حضور پرشور و گسترده مدیران، کارکنان و همکاران صنعت برق ایران برای بزرگداشت آن شهید نخبه و مدیر توانمند صنعت برق ایران بود.
در این مراسم باشکوه که به همت سندیکای شرکت های تولید کننده برق و به منظور پاسداشت خدمات ارزنده شهید دکتر معصومی نایب رئیس هیئت مدیره سندیکا و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر تهیه و تدارک دیده شده بود، مهندس علی اکبر محرابیان وزیر نیرو طی سخنانی شهید دکتر معصومی را نماد تعهد و تخصص و پرورش یافته در مکتب اهل بیت (ع) دانست که از دوران طفولیت در مکتب اسلام درس اخلاق و تقید به اصول اسلامی و اعتقادی را آموخته بود و به آن عمل می کرد.
وزیر نیرو، شوق و تلاش بی وقفه برای خدمت به مردم و آبادانی کشور و تعهدی که آن شهید در کارش داشت را از ویژگی های برجسته دکتر معصومی بر شمرد و رویکرد حرفه‌ای با مسایل و مشکلات صنعت برق و اهتمامی که در پیگیری امور داشت را از نکات برجسته مدیریتی آن شهید ذکر کرد.
در این مراسم دکتر تقوامنش پدر همسر شهید معصومی ضمن اشاره به سوابق آشنایی با خانواده آن شهید، به بیان سجایای اخلاقی و رفتاری دکتر معصومی خصوصاً انس وی با قرآن و حضور در جلسات دینی حتی در دوران تحصیل در خارج از کشور پرداخت و تلاش خالصانه و متهدانه آن مدیر نخبه و جهادگر برای توسعه صنعت برق را بیانگر تعهد و مسئولیت پذیری وی در مسیر خدمت به مردم و توسعه کشور دانست.
در این مراسم همچنین دکتر عمید پور رئیس پژوهشگاه نیرو و مهندس پیشاهنگ مدیر عامل شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی نیز در خصوص ویژگی های اخلاقی، رفتاری و مدیریتی شهید دکتر معصومی سخنرانی کردند.
گفتنی است دکتر سید فریدالدین معصومی روز چهارم آبان ماه در صحن مطهر حضرت احمد بن موسی، شاهچراغ (ع) در عملیات تروریستی به شکل مظلومانه به شهادت رسید.
فايل‌هاى مرتبط

ديدگاه‌ها

ارسال دیدگاه