• ایران
  • 1401/09/14
news-details
اخبار

با همکاری دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی انجام خواهد شد؛
آموزش مهارت‌‌های حرفه‌ای برای روابط‌عمومی شرکت‌های عضو سندیکا

سندیکای شرکت‎های تولیدکننده برق به‌منظور ارتقای دانش تخصصی و مهارت‌های حرفه‌ای نیروهای شاغل در روابط‌عمومی شرکت‌های عضو، دوره‌های آموزشی ویژه‌‌ای را با همکاری دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی تدارک دیده است.
مهندس پرویز غیاث‌الدین دبیر سندیکا، در باره ضرورت برگزاری این دوره گفت: با توجه به نقش حیاتی انرژی برق در زندگی مردم و جایگاه این انرژی زیرساختی در توسعه کشور و فراگیربودن ذی‌نفعان این صنعت پایه، ضرورت دارد تعاملات و ارتباطات این صنعت، خصوصا در حوزه تولید برق با ذی‌نفعان بیرونی، در قالب‌های حرفه‌ای و تخصصی ساماندهی شود. علاوه بر این ایجاد وفاق سازمانی و تقویت انگیزه در درون شرکت برای سرعت‌بخشیدن به تحقق اهداف پیش رو امر مهمی است که بخش عمده آن بر عهده روابط‌عمومی‌ها به‌عنوان پل ارتباطی بین سازمان و مردم است.
وی در ادامه افزود: در جهت افزایش دانش حرفه‌ای و مهارت‌های تخصصی همکاران دفاتر روابط‌عمومی شرکت‌های عضو، دبیرخانه سندیکا در نظر دارد دوره‌های آموزشی متعددی را در موضوعات مرتبط با فعالیت روابط عمومی و با بهره‌مندی از ظرفیت‌های علمی و آموزشی دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی برنامه‌ریزی و اجرا کند.
دبیر سندیکا تصریح کرد: به‌همین منظور روز دوشنبه بیست‌ویکم تیرماه نشستی را با رییس و معاون آموزشی دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی برای طرح نیازهای آموزشی و چگونگی همکاری‌های فی‌مابین برگزار کردیم.
مهندس غیاث‌الدین در باره زمان شروع و تعداد این دوره‌ها گفت: اخیرا از شرکت‌های عضو در قالب پرسشنامه درخواست کرده‌ایم که اطلاعات مربوط به ساختار و نیروی انسانی واحدهای روابط‌عمومی را برای دبیرخانه سندیکا ارسال کنند که امیدواریم هر چه سریعتر پاسخ داده شود تا بتوان بر اساس اطلاعات دریافتی و نیازهای آموزشی، زمان شروع دوره را تعیین کرد.
وی در پایان تصریح کرد: در نظر داریم از سال آینده عملکرد روابط‌عمومی‎‌های شرکت‌های عضو را به‌صورت سالانه ارزیابی و از روابط‌عمومی‌های برتر تجلیل کنیم.
فايل‌هاى مرتبط

ديدگاه‌ها

ارسال دیدگاه