• ایران
  • 1402/09/10
news-details
اخبار

برای دومین سال پیایی در سطح ملی؛
روابط عمومی سندیکا افتخارآفرین شد

مراسم تجلیل از روابط عمومی‌های برتر در شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی روز دوشنبه پانزدهم آذر ماه جاری با حضور دکتر فرشاد مهدی‌پور معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شماری از استادان، مدیران و کارشناسان حوزه روابط عمومی و ارتباطات و نمایندگان رسانه‌های گروهی در محل همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.
در این مراسم که مهندس پرویز غیاث‌الدین دبیر سندیکای شرکت‌های تولیدکننده برق نیز حضور داشت، روابط عمومی سندیکا با کسب رتبه اول در بخش سرمقاله و دو عنوان دومی در بخش‌های بروشور و داستانسرایی با دریافت تندیس ویژه و لوح جشنواره از «معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» به عنوان برگزیده ملی مورد تجلیل قرار گرفت.
در این دوره از جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی که توسط انجمن متخصصان روابط عمومی برگزار شد، بیش از 1500 اثر از روابط عمومی نهادها و دستگاه‌های مختلف دولتی و خصوصی از سوی هیات داوران، متشکل از استادان و خبرگان حوزه روابط عمومی و علوم ارتباطات، مورد ارزیابی قرار گرفته است.
در سال گذشته و در پانزدهمین دوره این جشنواره نیز، روابط عمومی سندیکا رتبه نخست را در بخش‌های سرمقاله و نحوه ارائه آثار کسب کرد و در بخش‌های بروشور و مصاحبه شایسته تقدیر شناخته شده بود.
گفتنی است جشنواره ملی روابط عمومی با هدف آشنایی با اصول و استانداردهای نشر الکترونیک و مکتوب و ارائه آثار و تجارب موفق، توسعه و ارتقای سطح توانمندی‌ها و مهارت‌های مدیران و کارشناسان روابط عمومی و معرفی الگوهای برتر در حوزه انتشارات روابط عمومی برگزار می‌شود.
فايل‌هاى مرتبط

ديدگاه‌ها

ارسال دیدگاه