• ایران
  • 1401/09/14
news-details
اخبار

سندیکا در آینده نزدیک برگزارخواهدکرد:
دوره های جدید آموزشی با مشارکت مرکز همکاری‌های ژاپن و خاورمیانه(JCCME)

باتوجه به نتایج مثبت همکاری گذشته سندیکا با مرکز همکاری‌های ژاپن و خاورمیانه ( JCCME ) علاقه‌مندیم دوره‌های آموزشی با موضوعات جدید با همکاری آن مرکز طراحی و برگزار کنیم.
مهندس پرویز غیاث الدین دبیر سندیکای شرکت های تولید کننده برق در نشست مشترک با اتسوبو مدیرجدید دفتر تهران مرکز همکاری‌های ژاپن و خاورمیانه ( JCCME ) با اعلام این مطلب افزود: در سال‌های گذشته همکاری‌های خوبی بین سندیکا و JCCME در زمینه آموزش موضوعات مدیریتی و فنی و بهره برداری در حوزه نیروگاهی داشتیم که مورد استقبال همکاران شرکت های عضو قرار گرفته است.
وی در ادامه گفت: متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا در دو سال گذشته، برگزاری این دوره‌ها به صورت حضوری متوقف شد که امیدواریم با کاهش روند این بیماری بتوانیم مجدداً این همکاری‌ها را با موضوعات جدید تخصصی که تحولات و رویکردهای جدید در صنعت تولیدبرق ایجاد کرده است در قالب دوره های آموزشی برگزار کنیم.
در این نشست دکتر معصومه پاشا مدیر دفتر آموزش سندیکا نیز با مروری بر محورهای دوره‌های قبلی که توسط JCCME برای اعضای سندیکا برگزار شد، به موضوعات جدید مورد نظر سندیکا اشاره و بر طراحی و برنامه ریزی دوره های آتی در قالب موضوعات جدید که بر اساس نیازسنجی حاصل شده است تاکید کرد.
در این نشست اتسوبو مدیر دفتر تهران JCCME نیز با اعلام آمادگی برای برگزاری دوره‌های آموزشی جدید و توضیح در مورد چگونگی از ظرفیت‌های آموزشی JCCME بر توسعه و تعمیق همکاری با سندیکا تاکید کرد و گفت: هنوز برنامه های آموزشی سال آینده میلادی تکمیل نشده است و این فرصت خوبی است که بتوانیم پیشنهاد های سندیکا را در برنامه سال 2022 بگنجانیم.‌
گفتنی است در ابتدای این نشست دکتر پاشا به معرفی سندیکا، جایگاه و نقش اعضای آن در تامین برق کشور پرداخت.
فايل‌هاى مرتبط

ديدگاه‌ها

ارسال دیدگاه